Samsung İnternet Paylaşımı

Cep tarifenizden internete bağlanmadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç hususu mutlaka göz önünde bulundurun. Mobil hattınıza tanımlı internet tarifenizdeki kotanın bir sınırı olduğunu hatrınızda tutun. Kişisel bilgisayarınızdan, tabletinizden yahut diğer cihazlarınızdan mobil internet tarifesini kullanarak izleyeceğiniz videoların, özellikle de HD kalitesindeki videoların kotanızı çok hızlı tüketeceğini unutmayın. Eğer 1GB, 2GB gibi internet tarifesine sahipseniz başka alternatifleri değerlendirmeniz daha uygun olabilir.

Tarifenizde tanımlı kota miktarını aşmanız halinde servis sağlayıcınızın kota aşımına uyguladığı fiyatlandırma politikasını öğrenmeniz yararlı olacaktır. Bazı servis sağlayıcılar tarifeye tanımlı kota dolduğunda internet bağlantı hizmetini sonlandırarak ek paket almasını müşterilerinden talep ederken bazı servis sağlayıcılar da kota aşımında internet hizmetini devam ettirerek faturaya ek ücret yansıtmaktadır. Geçmişte kullanıcıların kota aşım durumlarında ekstra fiyatlandırma yapan servis sağlayıcılara yüklü faturalar ödedikleri herkesçe bilinen bir durum oldu. Böyle pahalı bir hataya düşmemek için kota aşım durumunda servis sağlayıcınızın fiyatlandırmasını öğreniniz.

 1. Menüden Ayarlar öğesine dokunun.
 2. Bağlantılar sekmesine dokunun.
 3. Mobil Erişim Noktası ve İnternet Paylaşımı sekmesine dokunun.
 4. Mobil Erişim Noktası sekmesine dokunun.
 5. Kapalı olan seçeneği Aktif duruma getirerek İnternet Paylaşımı yapabilirsiniz. Bağlantı şifresine ise Şifre alanından
 6. ulaşabilirsiniz.

Author: Songazi

4 thoughts on “Samsung İnternet Paylaşımı

 1. Thanks for your marvelous posting! I definitely enjoyed reading it, you could be a great author.
  I will ensure that I bookmark your blog and will come
  back down the road. I want to encourage you continue your great writing, have a nice
  evening!

Comments are closed.